Ogrodnictwo to nasza pasja

Jesteśmy nowo powstałą firmą, prowadzoną rodzinnie. Naszym celem jest zapewniać kompleksową usługę zapewniając najwyższej jakości rośliny - oferujemy naszym klientom również usługi transportowe. Współpracujemy z liderami branży ogrodniczej, służymy pełnym doradztwem dla naszych Klientów. Staramy się zarażać naszą pasją i wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych gości.

Nasza firma

W Ogrodzie Olszanica każdy entuzjasta roślin i ogrodów znajdzie coś dla siebie. W skład naszej oferty poza roślinami ogrodowymi znaleźć można podłoża, trawy, nawozy oraz środki ochrony roślin. 

Caucasian,Gardener,And,Garden,Market,Store,Shopping,With,Large,Cart.

Dlaczego warto postawić na Ogród Olszanica? Poza kompleksową obsługą klienta oferujemy  Klientom naszą wiedzę i pasję, którą chętnie się dzielimy. U nas zawsze można znaleźć najwyższej jakości produkty, starannie dobierane przez najlepszych ogrodników. W naszej ofercie można znaleźć produkty pochodzące jedynie od sprawdzonych dostawców.

Przyjedź i sprawdź na własne oczy, czym jest rodzinna atmosfera tego miejsca. Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy, dlatego duży nacisk kładziemy na indywidualność w doborze roślin do miejsca sadzenia. Mimo krótkiego stażu na rynku ogrodnictwem zajmujemy się od lat, wynikiem czego jest nasza pasja do roślin.

Interesuje Cię nasza oferta? Zapraszamy do zakupów stajonarnych lub zamówień online!

Wysyłkowy sklep internetowy zostanie uruchomiony wkrótce.

Shopping Cart